Prawie wszyscy producenci fotoksiążek oferują darmowy program do zaprojektowania fotoksiążki.

 

Fajnie nie trzeba wydawać pieniędzy. Wystarczy tylko poświęcić od kilku do kilkunastu godzin i projekt będzie gotowy. Raczej więcej niż mniej bo przecież trzeba poznać opcje w programie, jak działają, jaki jest zakres widocznych zmian dla różnych ustawień, które opcje dają lepsze a które dają gorsze efekty itd.

 

fotoksiążka programTrzeba też będzie trochę pozaglądać do instrukcji lub opcji help. Często trudno od razu zrozumieć jaką rolę spełniają niektóre opcje w programie lub gdzie nalezy szukać opcji, które byłyby nam potrzebne. Ale tego czasu już nie doliczamy do czasu związanego z projektowaniem fotoksiążki.

źródło: program do zdjęć online


Po kilku dniach od złożenia zamówienia kurier lub listonosz dostarczy nam dzieło wykonane według naszego projektu. Nie zrażaj się jeżeli ta pierwsza fotoksiążka będzie miała błędy. To normalne. Ten nie robi błędów kto nic nie robi. Na pewno będzie ich mniej w drugim projekcie a trzeci będzie już OK. Tak jak z budową domu, pierwszy zbuduj dla wroga, drugi dla przyjaciela a trzeci dopiero dla siebie.
W przypadku osób, które są biegłe w obsłudze programów graficznych być może już druga a nawet pierwsza fotoksiążka będzie dobra. liczy się tu wprawa, doświadczenie i znajomość działania tego typu programów. Osoby te z pewnością stwierdzą, że to prosta sprawa i nie ma w tym nic trudnego. Sportowiec np. skoczek o tyczce również stwierdzi że skok o tyczce na wysokość 4 m to "pikuś". Jak potrenujemy to i wielu z nas może skoczyć na taką wysokość.

fotoksiążka program

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli jednak masz zbyt wiele obowiązków i mało czasu to odpuść sobie samodzielne tworzenie projektu. Przyślij do nas zdjęcia, określ swoje oczekiwania, wybierz format i okładkę a my zajmiemy się resztą. Prześlemy Tobie wstępny projekt do wglądu z możliwością zgłoszenia korekt i poprawek. Tak więc nie robiąc prawie nic masz dalej wpływ na kształt projektu i końcową wersję fotoksiążki. Po kilku dniach kurier dostarczy Ci do domu gotową fotoksiążkę. Nie będzie w niej błędów jakie są typowe dla pierwszej fotoksiążki. Można ją spokojnie pokazywać bliskim i znajomym. Dla nich nie jest ważne kto ją zaprojektował - Ty czy grafik u producenta. Dla nich liczy się efekt. Niektórzy z nich z pewnością spytają gdzie można taką fotoksiążkę zamówić. Będzie nam miło jeżeli dasz im kontakt do naszej firmy. Analogicznie możemy też wykonać projekt fotoalbumu. Procedury są takie same a koszt takiego projektu niewiele droższy. Warto tą opcje również rozpatrzyć.