Dzieci tak szybko dorastają! - słowa te wypowiadamy niezwykle często, przeglądając rodzinne fotografie. Na nikim nie uwidacznia się upływ czasu, jak na buziach naszych pociech. Dlatego pewnie wiek dziecięcy i dorastanie to ulubiony okres na robienie tysięcy fotografii, by móc zatrzymać mijający czas. A, gdy dziecko jest w przedszkolu, tym bardziej pragniemy mieć jak najwięcej pamiątek z tego okresu, który jest tak istotny i ważny w życiu i rozwoju malucha.

fotoksiążka z przedszkolaWychodząc na przeciw oczekiwaniom i trendom, coraz więcej zakładów fotograficznych oferuje specjalne usługi skierowane do rodziców przedszkolaków. Jedną z nich jest możliwość stworzenia fotoksiążki ze zdjęciami z przedszkola. Wielu rodziców decyduje się na zamknięcie kompilacji najciekawszych i najsympatyczniejszych zdjęć z tego okresu na kartach albumu w postaci książki.

Fotoksiąża ze zdjęciami z przedszkola to wspaniała pamiątka dla rodziców, dziadków, cioć, wujków czy dla samego dziecka. Możemy w niej zamieścić dowolnie wybrane fotografie z imprez przedszkolnych, zabaw, spotkań itp. wydarzeń. Mogą być to zdjęcia wykonane samodzielnie lub wykonane na zlecenie przedszkola przez fotografa - źródło prezent na zakończenie przedszkola

Fotoksiążka opracowywana jest przez profesjonalnych grafików, dopasowywana pod względem ilości i jakości zdjęć. Zwykle w tego typu zleceniach sugeruje się narzucenie tematyki książki, a także dodanie specjalnych efektów graficznych, obrazków czy tekstu. Album wykonuje się z wysokiej jakości papieru kredowego o odpowiednio grubej gramaturze, tak, by wspomnienia na nim uwiecznione przetrwały długie lata. Dobrana do tego wielkość i format, a także typ okładki domyka całość projektu.

Warto zakupić tego typu przedmiot chociażby też ze względu na jego niepowtarzalny wygląd i ciekawe rozwiązania graficzne. Każdy posiadacz fotoksiążki na pewno będzie zadowolony z efektu końcowego.