Jak co roku rozglądasz się za jakimś oryginalnym kalendarzem?

Przestało Ci wystarczać to, co oferują sklepy?

Marzysz o czymś bardziej osobistym?

Nic prostszego - wystarczy, że zamówisz odpowiedni fotokalendarz.

 

Kalendarz na ścianę z Twoimi zdjęciami to najlepszy sposób nie tylko na poprawę nastroju, ale przede wszystkim - na zachowanie najlepszych wspomnień. I to przez cały rok! Wystarczy, że zerkniesz na ulubione zdjęcie i już Twoja buzia robi się radośniejsza, a Ty sam masz więcej zapału do pracy i energii do codziennego działania.

kalendarz na ścianę

 

 

 

 

 

Dzięki temu, że możesz zaprojektować swój fotokalendarz sam, od podstaw, masz ogromny wpływ na jego ostateczny kształt. To od Ciebie zależy, jaki wybierzesz format, papier, czy będziesz miał kalendarz pionowy, czy też poziomy. Obecne programy, w których opracujesz swój kalendarz na ścianę, oferują bogactwo czcionek, clipartów. Dobierzesz w nich pasujący Ci rozkład dni oraz idealnie według Ciebie pasujące tło. Nie musisz się przejmować dostępnością produktu, jeśli masz ochotę podarować stworzony przez siebie kalendarz rodzinie czy przyjaciołom. A trzeba przyznać, że to jest także jeden z lepszych noworocznych pomysłów na prezent. Jest to także superpomysł, by podarować komuś swój fotokalendarz z okazji na przykład Dnia Babci i Dziadka.

Dzięki temu, że masz wpływ na ostateczny kształt swego kalendarza, nikt nie będzie w tej sprawie decydował za ciebie. Nie będziesz musiał patrzeć na grafiki, które nie do końca pasują do twojego temperamentu czy usposobienia, tak jak mogło być do tej pory, gdy kupowałeś kalendarz na ścianę stworzony przez kogoś innego. Teraz ty jesteś panem swojego projektu i swojego kalendarza. Pewnym jest więc, że korzystanie z niego zapewni ci w dużej mierze wysoki poziom satysfakcji, przekładający się na lepszy humor i optymistyczniejsze spojrzenie nawet na trudne do załatwienia sprawy.

kalendarz program