Jeśli chcesz zrobić wyjątkowy album ślubny lub fotoksiążkę możesz przesłać zdjęcie i ustawić je w zależności od preferencji. Gdy album zostanie już wykonany, firma wydrukuje go dla Ciebie i wyśle go bezpośrednio na Twój adres zamieszkania, tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiele osób tworzy swoje własne albumy i fotoksiążki z okazji ślubu.

Na pewno mają one wiele zalet. Mając fizyczną kopię albumu fotograficznego możesz dzielić się swoimi niesamowitymi doświadczeniami z przyjaciółmi i rodziną. To sprzyja bardziej osobistemu podejściu niż posiadanie kolekcji zdjęć na pulpicie komputera. Albumy fotograficzne są wyjątkowymi prezentami dla członków rodziny i przyjaciół, zapewniają jednocześnie o wiele bardziej osobisty charakter niż tylko wysyłanie do kogoś e-maila ze zdjęciami.

Fotoksiążki i albumy fotograficzne mogą być spersonalizowane, co czyni je wyjątkowymi produktami, które mogą być cenną pamiątką. Jeżeli będziemy trzymać zdjęcia luźno, możemy je łatwo zgubić. Fotoksiążki stanowią doskonałą metodę do przechowywania w jednym miejscu wszystkich zdjęć ze ślubu i wesela. Zarówno fotoksiążka, jak i fotoalbum ślubna może być podarowany młodej parze przez jednego z gości. Stanowią doskonałe prezenty ślubne i zapewniają niestandardową metodę upamiętnienia tego wyjątkowego dnia.