Od kilku lat popularność fotoksiążek systematycznie rośnie. Trend ten dostrzegają zakłady fotograficzne, firmy fotograficzne, firmy poligraficzne, firmy reklamowe i inne. Wiele z nich rozważa uruchomienie własnej produkcji. Ale czy warto ?

fotoksiążka producent

Naszym zdaniem nie jest problemem uruchomienie produkcji. Bez większego problemu można kupić lub wydzierżawić urządzenia. Materiały eksploatacyjne do ich produkcji są również łatwo dostępne. Tak więc wydawałoby się, że nie ma problemu.

Trzeba jednak się zastanowić jak pozyskać klientów, jak dotrzeć do nich ze swoją ofertą fotoksiążek. Wbrew pozorom jest to najtrudniejsze zadanie i najbardziej kosztowne.

 

fotoksiążka produkcjaWedług nas należy zacząć od pozyskiwania klientów i budowania rynku zbytu. W tym czasie produkcję można podzlecać jakiemuś porządnemu producentowi z którym dobrze układa się kooperacja. Po jakimś czasie gdy osiągnie się dostatecznie dużo zleceń można przystać do zakupu własnych urządzeń, zatrudniania ludzi, organizowania półproduktów i materiałów do produkcji. Taka kolejnośc mniej kosztuje i jest mniej ryzykowna.

zobacz też: http://fotoksiazka.co.pl/