Oferujemy niezwykle atrakcje i przystępne ceny wynajmu autokaru do stałego dowozu pracowników do pracy. Dzięki naszej usłudze Twoi pracownicy będą zawsze punktualnie w pracy. Gwarantujemy ciekawe i atrakcyjne rabaty i promocje dla stałych klientów.

 

Oferujemy  komfortowe i wygodne autokary dla Twoich pracowników. Specjalizujemy się w tego typu przewozach. Na rynku istniejemy już od wielu lat, dzięki temu doskonale znamy rynek. Nasi klienci są zadowoleni z usług oferowanych przez naszą firmę. Zatrudniamy tylko doświadczonych i profesjonalnych kierowców. Zobacz naszą stronę: przewozy autokarowe warszawa - www.europe-tour.pl

 

Nasze autokary wyposażone są w klimatyzację i niezwykle komfortowe fotele. Posiadamy wszystkie stosowne certyfikaty i licencje. Wszystkie nasze autokary przechodzą gruntowne kontrole bezpieczeństwa systematycznie. Dzięki temu gwarantujemy 100% bezpieczne przewozy. Naszym celem jest zadowolenie i uśmiech klientów. Wyróżniamy się profesjonalizacją, najwyższej jakości obsługą klienta, szybką i niezwykle sprawną obsługą zleceń, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz rzetelną i niezawodnością w wykonywaniu powierzonych nam zadań.

 

W naszej flocie znajdują się różne autokary, dzięki temu z łatwością wybierzemy idealny pojazd do wielkości grupy pracowników, którzy mają dojeżdżać do pracy naszym autokarem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.