Przykłady fotoksiążek wakacyjnych

przykłady fotoksiążekfotoksiążka przykłady

 

 

 

 

 

 

Często lubimy wracać do fotografii, które przypominają nam ważne wydarzenia z naszego życia. Sposobem na ich odpowiednie porządkowanie jest fotoksiążka. Dzięki niej nasze wspomnienia będą w jednym miejscu. To też doskonały pomysł na spersonalizowany i oryginalny prezent, na przykład jako podziękowanie pary młodej dla rodziców czy gości po ślubie.

Fotoksiążka oferuje nam możliwość skorzystaniu z wielu gotowych szablonów. Dzięki nim możemy zobaczyć jak będzie wyglądał gotowy produkt z naszymi zdjęciami i dokonać zmian, jeśli efekt nas nie zadowala. To wygodne rozwiązanie, które pozwala nam na 100% dopasowanie do naszych wymagań i wyobrażeń. Wśród gotowych szablonów są specjalne, przeznaczone do fotoksiążki ślubnej oraz na inne wydarzenia takiej jak na przykład pierwsze wspólne wakacje z dziećmi, pierwszy rok z życia malucha, urodziny czy inne ważne uroczystości. Program do fotoksiążek zdecydowanie ułatwia nam wybór odpowiedniego szablonu. Dzięki niemu możemy dodać tło, kliparty oraz napisy do zdjęć. To doskonały pomysł na prezent dla dziadków, którzy będą mogli powracać do wspomnień z pierwszego roku życia naszej pociechy. 

fotoksiążka program

 

 

 

Dzięki różnym laminatom produkt może wyglądać inaczej. Można wybrać laminat matowy lub błyszczący - wybór należy do nas. Jeśli nie jesteśmy pewni jak będzie wyglądał efekt końcowy, warto zwrócić się do firmy, która odpowie na nasze pytania i pomoże w dobraniu odpowiedniego produktu. Dodatkowo możemy wybrać również rozmiar fotoksiążki. To sprawia, że projekt nie będzie zbyt trudny, ponieważ możemy liczyć na pomoc ze strony profesjonalistów.

Dzięki wysokiej jakości papieru mamy pewność, że nasze zdjęcia są odpowiednio zabezpieczone i przetrwają lata. To też dobry pomysł na przechowywanie zgromadzonych zdjęć tak by nie wymieszały się z innymi. To pamiątka na całe życie, dlatego warto przemyśleć zdjęcia, które chcemy w niej mieć oraz ich układ. Warto przeznaczyć na to trochę czasu, tak by całość była przemyślana i sprawiała, że chcemy do niej wracać. 

Szczegóły znajdziesz tutaj przykłady fotoksiążek

 

Fotoksiążka przykłady dzięciece

przykład fotoksiążekfotoksiążka przykłady

 

 

 

 

przykłady foto książek

 

 

 

 

 

 

Takie fotoksiążki możesz zaprojektować w programie "zaprojektuj-sam" dostępnym na stronie;